Ogrodzenia tymczasowe nie tylko na plac budowy

ogrodzenia tymczasowe

Kiedy warto rozważyć wynajęcie ogrodzeń tymczasowych? Okazuje się, że są one przydatne nie tylko w klasycznych warunkach budowy, ale sprawdzają się też w zupełnie innej roli. Wygradzanie konkretnych obszarów, separowanie ich od osób nieupoważnionych czy nawet zasłanianie danego terenu to dzisiaj działania tak powszechne i często spotykane, że nie dziwi już fakt, że ogrodzenia tymczasowe wynajem znajdują odbiorców także w branżach zdecydowanie odległych od budowlanej.

Ich dużym atutem jest to, że występują w kilku różnych typach: ogrodzeń ażurowych, pełnych paneli czy niskich barierek, co ułatwi ich użytkowanie na budowie. To jednak nie wszystkie zastosowania, jakie mają ogrodzenia tymczasowe. Wypożyczalnia sugeruje ich wykorzystanie także podczas wydarzeń eventowych, koncertów, marszów, spotkań plenerowych itp. Tradycyjny typ ażurowy idealnie wygrodzi np. część parkingu albo placu koncertowego, z kolei pełne panele zapewnią stuprocentową prywatność i ochronią przed ciekawskimi spojrzeniami. Niskie ogrodzenia tymczasowe budowlane to z kolei idealne rozwiązanie do rozdzielenia trasy marszów albo parad, wydzielenia pasów jezdni czy wyznaczenia sektorów podczas wydarzeń kulturalnych. Oczywiście nadal głównym i podstawowym zastosowaniem ogrodzeń są place budowlane, gdzie służą one zabezpieczeniu terenu. Ich wynajem zwykle stosuje się w systemie długoterminowym, a wypożyczalnie najczęściej oferują też dodatkową usługę bezpośredniego montażu.

Ze względu na warunki ich wykorzystywania, czyli tereny zewnętrzne narażone na działanie różnych temperatur czy opadów, ogrodzenia tymczasowe Kraków cechują się dużą wytrzymałością. Wykonuje się je z odpornych na czynniki zewnętrzne materiałów (ocynkowanej stali), ale jednocześnie są na tyle lekkie i funkcjonalne, że można je swobodnie przenosić z miejsca na miejsce. Zachowują również bardzo wysoki walor estetyczny, co ma znaczenie nie tylko przy wygradzaniu terenu podczas wydarzeń masowych, ale również na placu budowy np. w centrum miasta lub przy prestiżowych inwestycjach budowlanych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *