Sukienki komunijne w 2021 – Sprawdź jakie trendy obecnie panują!

sukienka-komunijna

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny moment w życiu młodego człowieka. Pochłonięci organizacją przyjęcia komunijnego rodzice, często zapominają o wyborze na czas odpowiedniej sukienki komunijnej (w przypadku dziewczynek) bądź alby (w przypadku chłopców). Zwlekając z tą decyzją może okazać się, że nie kupimy już wymarzonej sukienki komunijnej bądź alby na czas. Warto już teraz zapoznać się z obecnie panującymi trendami na sukienki komunijne 2021.

Co jest obecnie w modzie?

Sukienki komunijne mają za zadanie sprawić, że dziewczynka poczuje się jak księżniczka z baśni. Góra sukienki zazwyczaj bogata jest w liczne, trójwymiarowe kwiatki oraz kokardę nadającą dodatkowego uroku. Kreacje na 2021 rok wiązane są w pasie z możliwością swobodnej regulacji. Dół sukienki najczęściej składa się z dwóch warstw tiulu, które ozdobione są brokatem. Śnieżna biel, eleganckie dodatki oraz wysoka jakość materiałów jest dokładnie tym czego rodzice szukają w nowoczesnych sukienkach komunijnych.

Liczy się przede wszystkim komfort

Komunia to uroczystość, która przypada zazwyczaj na początek maja. W tym czasie przeważnie mamy do czynienia z wysoką temperaturą powietrza. Dziecko uczestniczące w bądź co bądź długiej uroczystości, powinno czuć się w 100% komfortowo. Z tego względu warto postawić na lekkie i zwiewne sukienki, w których dziewczynka będzie mogła czuć się swobodnie podczas całej uroczystości kościelnej oraz późniejszego przyjęcia.

Jaka kwota za sukienkę komunijną wydaje się być rozsądna?

Zazwyczaj sukienki komunijne to koszt kilkuset złotych. W tej cenie z całą pewnością znajdziemy wysokiej jakości sukienki wykonane z najlepszych materiałów. Dla przykładu ceny sukienek komunijnych od producenta Emmi Mariage z kolekcji Klasycznej zaczynają się od 390 zł (pełna oferta tutaj: http://www.sukienkikomunijne.emmimariage.pl). Nieco więcej zapłacimy za bardziej eleganckie i finezyjne sukienki (od 400-1000zł). Warto zwrócić uwagę na to, że wszystkie sukienki komunijne Emmi Mariage są szyte na miarę. Dzięki temu możemy by pewni, że zakupiona sukienka będzie doskonale leżeć na naszej księżniczce. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *