Czy body niemowlęce mogą być eleganckie mimo swojego przeznaczenia?

body niemowlęce

Stroje dla maluszków ze względu na swoją rolę – codzienne ubranie, które musi wytrzymać w naprawdę przeróżnych sytuacjach – zwykle są mało eleganckie. Producenci stawiają przede wszystkim na ich jakość, dobry dobór materiałów, odpowiednie wykonanie. Mniejszą rolę przykłada się do ich wyglądu, co jednak nie oznacza oczywiście, że bodziaki prezentują się obskurnie i niechlujnie. W większości projektów nie jest to jednak priorytet. Są jednak takie modele body dla niemowląt, które potrafią zachować odpowiednie proporcje między elegancją stroju a jego funkcjonalnością. To najczęściej bodziaki produkowane przez małe, lokalne firmy prowadzone zwykle przez… samych rodziców, którzy przeszli już przez etap ubierania i rozbierania małych dzieci, więc doskonale wiedzą, czego w takiej sytuacji potrzeba.

Eleganckie body niemowlęce może zachowywać wysoki poziom jakości materiałowej i komfortu noszenia

Kluczem do sukcesu w takim połączeniu jest używanie dobrej klasy półproduktów oraz wypracowanie jak najprostszych rozwiązań technicznych. Jednym z nich są chociażby napy służące do zapinania bodziaków. Dzięki swojej prostej, minimalistycznej strukturze i wyglądowi pasują do każdego typu body, łatwo je ukryć i nie rzucają się w oczy. Świetnie wpasują się więc w każdy elegancki projekt i każdy nadruk na takim ubranku. Zachowanie samej elegancji i estetyki w ciuszkach dziecięcych wymaga sporego manewrowania między użytecznością a wyglądem. Na przykład rzadko stosuje się same jasne kolory, na których znać brud, zachlapania po jedzeniu, plamy po mleku itp. Zamiast tego wykorzystuje się nieco ciemniejsze odcienie albo wspomniane nadruki, które doskonale maskują takie wpadki do czasu zmienienia ubranka na czyste.

Rodzice szukający praktycznych i jednocześnie eleganckich ciuszków dla niemowląt powinni zwrócić uwagę na body także ze względu na ich uniwersalność

To strój funkcjonalny, ponieważ pasuje dla każdego dziecka niezależnie od płci, ale i na każdą możliwą okazję. Sprawdzi się więc wszędzie, od codziennego chodzenia po domu, spaceru do sklepu czy wizyty babci aż po oficjalne wyjście do lekarza czy znajomych z dzieckiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *