Co podnieca dziewczyny? Jak podnieść temperaturę w związku?

co podnieca dziewczyny

Zastanawiasz się, jak sprawić, by Twoja sypialnia stała się ognista? Pragniesz, by Twoi sąsiedzi z wrażenia otwierali okna, żeby ostudzić tę gorącą atmosferę? Brzmi niesamowicie, ale nie wiesz jak to wszystko osiągnąć? Jeżeli szukasz patentów na urozmaicenie swojego życia seksualnego przed Tobą kilka sprawdzonych sposobów. Poradnik został przygotowany z myślą o zawodnikach w wieloletnich związkach, jak i tych, którzy przed sobą mają pierwszą randkę. Sprawdź, co podnieca dziewczynę? Przekonaj się sam!

Dajcie sobie czas

Zanim zaczniesz szaleć ze swoją partnerką w sypialni, poczekaj. Przebadano tysiące par i sprawdzono, jak czas pomiędzy pierwszą randką a pierwszym seksem miał wpływ na ich dalsze pożycie. Okazuje się, że zwlekanie z decyzją zwiększa szanse na szczęśliwy związek o stabilnych fundamentach. Wtedy też partnerzy bardziej cieszą się seksem.

Spontaniczne szaleństwo

Nie wiesz, co podnieca dziewczynę? Panie oczekują od mężczyzny czułości i delikatności, lecz wiele kobiet zaznacza, że nie miałoby nic przeciwko temu, by od czasu do czasu postawić na ostrzejsze igraszki. Niech one będą Waszym urozmaiceniem, które skutecznie podnosi temperaturę w łóżku.

Lecz seksem

Smutne nastroje, lęki i zmienne humory zdarzają się każdemu z nas. Nie odkryto lepszego lekarstwa na złe samopoczucie niż seks. Naukowcy z University od Tennessee udowodnili, że częste uprawianie seksu zwiększa ogólną satysfakcję nie tylko z samego związku, ale również ze swojego życia. Można się o tym przekonać czytając serię opowiadań: https://opowiadania-erotyczne.pl/najlepsze-sex-opowiadania-erotyczne/

Dotyk

Jeżeli jesteście na pierwszej randce, możesz spróbować dotknąć (niby przypadkiem) wnętrza jej dłoni. Gdy partnerka nie cofnie ręki, kontynuuj z większą śmiałością. Musisz wiedzieć, że to właśnie wewnętrzna część dłoni, a także usta i język mają najwięcej zakończeń nerwowych ze wszystkich części kobiecego ciała. Jeżeli masz zabroniony dostęp do jej ust, wypracuj drogę do dłoni. Będzie ona Twoim biletem wstępu do kobiecej sypialni. Okazuje się, że właśnie ta niepozorna dłoń i jej dotyk jest tym, co podnieca dziewczynę. A więc do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *