Oto tricki na jeszcze lepszy seks!

Wydaje Wam się, że świetnie dogadujecie się zarówno w łóżku jak i poza nim ? Za każdym razem oboje macie orgazm, cieszycie się wspólnymi igraszkami, uwielbiacie swoje ciała, często eksperymentujecie, zabieracie ze sobą do sypialni przeróżne gadżety erotyczne, byle by tylko nie było nudno?

A my mamy kilka podpowiedzi jak sprawić by zwyczajny, na pozór… można powiedzieć „nudny” seks, wcale nie był nudny – a wręcz przeciwnie – pełen emocji, głębszego podniecenia i braku tchu w piersiach!

1.Ponad 70% kobiet potrzebuje pieszczot łechtaczki by dojść. Jeśli więc kochasz się z partnerem, to nie wstydź się i sama dotykaj się tam, gdzie czujesz, że jest Ci najlepiej i … pomóż sobie w osiągnięciu orgazmu!

2.Nawet pozycja misjonarska może być naprawdę ekscytująca. Kiedy partner jest już w Tobie przenieś nogi na jedną stronę, połącz je a sama poczujesz, jak ciasna się zrobiłaś. To spodoba się nie tylko jemu, ale i Tobie! Poczujesz go dużo mocniej!

3.Ruch… do przodu i do tyłu jest już naprawdę lekko przereklamowany. Zdajcie sobie sprawę, że wcale nie jedyny. Poproś partnera by… poczuł się jak łyżeczka i próbował Cię… „wymieszać” w środku 😉

4.Lubisz kochać się w łazience? Na pralce najwygodniej, prawda? A próbowałaś robić to na włączonym programie…? 🙂 To spróbuj ! Koniecznie!

5.Nie mówimy, że nie potrafisz zrobić mu dobrze… Ale… używasz do tego tylko ust, czy rąk również? Pieść główkę języka jak byś lizała najlepszego loda, ale w tym samym czasie masuj i ściskaj inne obszary jego ciała… jądra, uda, pośladki a nawet samego penisa!

6.Zawsze rozkładasz i zginasz nogi w kolanach, kiedy mężczyzna pieści Cię oralnie? No to raz je wyprostuj i mocno napnij mięśnie Kegla… Jak myślisz? Co się stanie? 😉

7.Macie ochotę na szybki numerek? Lubicie droczyć się ze sobą? Tego wieczoru, kiedy będziecie oglądać razem telewizję, kiedy tylko nadejdzie reklama, zacznijcie się całować, pieścić, uprawiać seks! Kiedy jednak reklama się skończy – Sorry – Wy też się zatrzymujecie. Takie są zasady tej gry 😉 Wytrzymacie?

No chyba, że oglądacie film na… znanym nam wszystkim dobrze programie… wtedy macie aż 20 minut na całą zabawę, haha!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *