Gdzie wyjechać gdy zimno i nieprzyjemnie?

Nie możemy ukrywać, że w Polsce pogoda nie należy do najcieplejszych, a co za tym idzie zimą bardzo często spotkamy się z melancholijnymi warunkami, opadami śniegu i dominującą ciemnością, która może przytłoczyć nie jedną osobę. Aby więc choć na chwilę uniknąć takiego rodzaju sytuacji warto skorzystać z różnego rodzaju ofert wielu lini lotniczych, które za niewielkie pieniądze mogą nam pomóc dostać się do ciepłych krajów i tam naładować baterie na dalsze pokonywanie zimowych przeszkód.

Gdzie warto polecieć w zimę?

W zależności od roku mogą pojawić się inne promocje jak i oferty na poszczególne miejsca, co ma wpływ na to jakie jest zainteresowanie. Jednak istnieje kilka miejsc, które nigdy nas nie rozczarują i bardzo dobrze byłoby odwiedzić je choć raz w życiu.

Dobrym pomysłem na wyjazd zimą w są Filipiny, gdyż w tym okresie deszcz tam praktycznie nie pada i spotykamy się z temperaturą około 30 stopni lecz sam upał nie będzie zbyt odczuwalny, gdyż bliska obecności wody pozwoli nam na uczucie świeżości. Jest to idealne miejsce zarówno po to by móc wypoczywać na plaży, jak i kąpać się w słonych wodach oraz odwiedzać podwodny świat, a w szczególności rafy koralowe.

Inną propozycję jest Tajlandia, gdyż w okresie naszej zimy tam nie panują mordercze upały, a jest bardzo przyjemna temperatura w wysokości 25 stopni. Dodatkowo podobnie jak na Filipinach także nie występują żadne opady deszczu dzięki czemu można skorzystać z poznania tego kraju. Musimy jednak przygotować się na sytuację, że będziemy mieli do czynienia z liczną pulą turystów, którzy również będą chcieli uciec przed domem i zimową melancholią. Oczywiście jeżeli nie boimy się podróżować możemy także polecieć na Kubę lub Hawanę choć tutaj cena będziesz wynosiła około 2000 zł. Tych miejsc nie trzeba opisywać, gdyż wystarczą tylko dwa słowa „pocztówka z wakacji”, Jest to istny raj dla każdego kto pragnie wypoczywać. Oczywiście wspomniane miejsca są tylko przykładami i wciąż pojawiają się nowe ciekawe tereny wartę odwiedzenia oraz zobaczenia, a także skorzystania z panującej tam temperatury by choć na chwilę zapomnieć o przykrej, smutnej polskiej zimie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *