1. Pełna mobilizacja przed konferencją w Łodzi.
2.
Obrona dzieci przed zboczeńcami !!!
3. List ze Szwajcarii: Wersal się skończył.
4. Wydrukuj i wyślij pismo do p.Szumilas.
1. PEŁNA MOBILIZACJA (Piotr Ogrodowczyk <p.ogrodowczyk@gmail.com>)
Udało się ustalić termin konferencji prasowej w sprawie złożenia podpisów pod protestem do Pani Prezydent.
Konferencja prasowa odbędzie się 12 CZERWCA - ŚRODA - O GODZ. 14.30 W SALI KLUBU GARNIZONOWEGO PRZY UL. TUWIMA 34
Przebieg konferencji będzie następujący:
1. Zebranie się w sali o godz 14.15 - sala jest na 200 miejsc siedzących, POTRZEBA NAS JESZCZE WIĘCEJ, BY CAŁA SALA BYŁA WYPEŁNIONA NASZYMI LUDŹMI!!!
2. Rozpoczęcie konferencji o godz 14.30.
3. Przedstawienie stanowiska Forum Rodziców i Wychowawców, przez przygotowane osoby z Forum
4. Po konferencji organizatorzy przejdą do Urzędu Miasta i złożą podpisy do Pani Prezydent.
Przebieg konferencji będzie miał spokojny i rzeczowy charakter, nie będziemy skandować ani robić głośnych pikiet.
Dlatego WASZ UDZIAŁ JEST NIEZWYKLE WAŻNY, NIE TRZEBA TRANSPARENTÓW, NIE TRZEBA NICZEGO WYKRZYKIWAĆ
TRZEBA PO PROSTU PRZYJŚĆ I SWOJĄ OBECNOŚCIĄ ZAZNACZYĆ POPARCIE DLA PROTESTU PRZECIW EDUKACJI SEKSUALNEJ SPUNKA
I TUTAJ DO WAS APEL, KTO Z WAS PRZYJDZIE NA PEWNO NA KONFERENCJĘ? POTRZEBA NAS PRZYNAJMNIEJ 200 OSÓB, jeśli nikt się nie zgłosi, albo niewielu to nie będzie to miało poważnego wydźwięku, ośmieszą nas w mediach i tyle.
DLATEGO OD TWOJEGO OSOBISTEGO ZAANGAŻOWANIA I OBECNOŚCI ZALEŻY CZY W OGÓLE DOJDZIE DO TEJ KONFERENCJI.
Co się stanie, jeśli nie dojdzie do tej konferencji,
Łódź jest pierwszym miastem, które wprowadziło edukację seksualną za pieniądze publiczne do szkół. Właściwie cała Polska patrzy jak ta sprawa ma przebieg u nas w Łodzi. Jeśli nie zaprotestujemy w bardzo wyraźny sposób, informując opinię społeczną i medialną o naszym stanowczym sprzeciwie, to kolejne miasta będą miały gotowy scenariusz jak wprowadzić taką edukację u siebie w szkołach. Kto na tym traci, oczywiście nasze dzieci, młodzież, która musi uczestniczyć w zajęciach niszczących perspektywę szczęśliwego życia. Nie pozwólmy na to.
JAKO RODZICE MAMY OBOWIĄZEK BRONIĆ CZYSTOŚCI NASZYCH DZIECI, ZRÓBMY WSZYSTKO CO W NASZEJ MOCY I BĄDŹMY RAZEM 12 CZERWCA NA TEJ KONFERENCJI. NIECH NAS MEDIA ZOBACZĄ, NASZĄ SIŁĘ, DETERMINACJĘ, NASZĄ LICZEBNOŚĆ.
Dlatego jeśli podpisałeś protest lub popierasz taką inicjatywę to KONIECZNIE PRZYJDŹ NA TĘ KONFERENCJĘ - Wiąże się to zapewne dla wielu z nas z wzięciem dnia wolnego w pracy w tych godzinach, co będzie trwała akcja, ale potraktujcie tę sprawę bardzo poważnie.
Od naszego poprzedniego apelu zgłosiło swój udział stosunkowo niewiele osób.
TERAZ MAMY NADZIEJĘ, ŻE ODPOWIECIE WSZYSCY POZYTYWNIE.
PROSIMY PISZCIE NA kontakt@nieszkodzic.pl I ZGŁASZAJCIE SWÓJ UDZIAŁ: przykładowo - Jan Kowalski zgłasza udział sobą 10 osób.
Potrzebne to będzie do zweryfikowania ile osób weźmie udział.
Przekazujcie tę informację do wszystkich zaufanych osób, które mogą też wziąć udział w tej konferencji.
Wszystkie pytania kierujcie na podany wyżej adres mailowy.
DO PONIEDZIAŁKU POTRZEBUJEMY WIEDZIEĆ ILE NAS BĘDZIE NA KONFERENCJI.
APELUJEMY DO WAS ZMOBILIZUJCIE SIĘ, NIECH NIKT NAM NIE ZARZUCI, ŻE BYLIŚMY BIERNI, WIĘC NIE MOŻEMY MIEĆ PRETENSJI DO RZĄDZĄCYCH, ŻE WPROWADZONO EDUKACJĘ SEKSUALNĄ DO SZKÓŁ.
PAMIĘTAJ TWOJA OBECNOŚĆ MOŻE URATOWAĆ DZIECI, MŁODZIEŻ PRZED DEPRAWACJĄ.
SWOJĄ OBECNOŚCIĄ NA KONFERENCJI POTWIERDZISZ, ŻE NAJWAŻNIEJSZA DLA CIEBIE JEST RODZINA I PRZYSZŁOŚĆ DZIECI.
PRZECZYTAJ! PRZEKAŻ DALEJ!
PRZYJDŹ KONIECZNIE NA KONFERENCJĘ 12 CZERWCA - ŚRODA - GODZ 14.30
MIEJSCE: SALA KLUBU GARNIZONOWEGO UL. TUWIMA 34.
Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie
Forum Rodziców i Wychowawców "nie szkodzić"
www.nieszkodzic.pl

2. Obrona dzieci przed zboczeńcami !!!
Gender w szkołach - zorganizowany, zbiorowy gwałt na duszy dziecka
       Szanowni Państwo,
       tym razem piszę w sprawie najwyższej wagi, chodzi o obronę dzieci i młodzieży, o obronę ich i naszej przyszłości przed śmiertelnym zagrożeniem, jakim jest deprawacja seksualna według ideologii gender. Homolobby organizuje potężne naciski na  polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej, aby od nowego roku tę absurdalną oraz zbrodniczą ideologię wprowadzić do wszystkich szkół i przedszkoli polskich. Tak ma być realizowany program deprawacji i ateizacji młodzieży poprzez seksualizację. Młodzież ma żyć jak seksnarkomanii niezdolni do rzeczy wyższych, szczególnie do wiary oraz tworzenia małżeństwa i rodziny. Wiem, o czym mówię, bo około 10 lat spędziłem na Zachodzie Europy i problemy te studiuję od 8 lat. Jest to potężny atak na godność osoby ludzkiej, w tym zwłaszcza na prawa rodziców do wychowania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami. To tak, jakby w szkołach Izraela dzieci żydowskie na siłę nawracać na islam za pieniądze Żydów, bo chrześcijaństwo i genderideologia są podobnie przeciwne, jak judaizm i islam. Przestępstwo najgorszego rodzaju.
       Co oznacza ta ideologia już w przedszkolach, ilustruje list czytelniczki "Gościa Niedzielnego" ze Szwajcarii. Można sobie wyobrazić, co dzieje się w szkołach, skoro już z maluchami chce się robić takie rzeczy. Ale ten list pokazuje również, jak rodzice i całe społeczeństwo może się obronić prze gender-ideologami, którzy, jak widać, często działają jak osoby głęboko zaburzone seksualnie, między innymi przez pedofilię.
       Teraz nastała godzina działania, obrony naszych dzieci i młodzieży - podobnie, jak uczyniono to w Szwajcarii, pod żadnym pozorem zboczeńców nie można wpuszczać do szkół i przedszkoli !
       Dlatego koniecznym jest, żeby każda osoba, która otrzymuje tego maila, przekazała go maksymalnie dużej liczbie innych osób. Następnie niech nasz udział w obronie dzieci polega przynajmniej na mówieniu o tym, ostrzeganiu oraz na wysłaniu maila i listu do Ministerstwa Edukacji Narodowej na przykład według załączonego wzoru. Ważne, aby list był wysłany także w formie pisemnej, to robi większe wrażenie, należy też żądać odpowiedzi i gwarancji, że u nas nie dojdzie co czegoś takiego, jak w Szwajcarii. Rodzice powinni też stale kontrolować, co w tym zakresie dzieje się w placówkach oświatowych oraz twardo domagać się respektowania swojej godności i swoich praw. W  razie potrzeby należy korzystać z pomocy prawnej i przestępstwa nagłaśniać w mediach. To nasz podstawowy obowiązek, obrona dziecka jest najbardziej elementarnym obowiązkiem dorosłego.
       Gorąca zachęcam też do zapoznania się książką pani Gabriele Kuby, Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności,  która właśnie ukazała się po polsku w wydawnictwie Homo Dei. Dołączam recenzję tego fundamentalnego dzieła, a już teraz można powiedzieć, że jest ono niezbędną, klasyczną lekturą. Pani Kuby znakomicie obnaża niesłychane zakłamanie i niegodziwości gender- i homo-ideologii, podobnie jak książki profesora Leszka Kołakowskiego i Aleksandra Sołnieżycyna obnażały marksizm i komunizm. Jest prawdziwą kopalną prawdy i argumentów, tak potrzebnych w naszej obronie przed wielkim kłamstwem ideologii. Potwierdzam ją na podstawie całej mojej wiedzy i doświadczenia. Informacje o niej można znaleźć tutaj: http://homodei.com.pl/product_info.php?products_id=295
Teraz jest czas niezbędnego działania, dobro i bezpieczeństwo dzieci jest wartością najwyższą!
Z pozdrowieniami
Ks. Dariusz Oko


3. List ze Szwajcarii:
Wersal się skończył
 
http://gosc.pl/doc/1532074.Wersal-sie-skonczyl
DODANE 2013-04-24 08:29
Seksedukacja po szwajcarsku. Sex-box dla przedszkoli zawiera dwa pluszaki: penisa w stanie wzwodu i rozchyloną waginę. W Polsce też się to już zaczyna. Rodzice bez ogródek muszą solidarnie powiedzieć ministerstwu krótkie i stanowcze NON POSSUMUS.
Wersal się skończył 
Przeczytałam na Gosc.pl Państwa komentarze do konferencji MEN na temat seksualizacji dzieci w szkołach i śpieszę z dodatkowymi materiałami na ten temat. W Bazylei (Szwajcaria), w której mieszkam, podobna burza miała miejsce 2 lata temu.
Władze kantonalne zaproponowały obowiązkową edukację seksualną już dla czterolatków. Spokojni z natury Szwajcarzy, po zapoznaniu się z programem, a szczególnie z materiałami edukacyjnymi, zwarli szeregi. W ciągu zaledwie kilku dni zawiązały się rożne inicjatywy, aby pomysł zdusić w zarodku. Rzecz nazwano po imieniu – za całą akcją musi stać lobby pedofilskie, bo przecież żaden normalny rodzic nie wymyśliłby dla swojego czterolatka zabawek rodem z sex-shopu.
Załączam linki do zdjęcia z tak zwanym sex-boxem, przeznaczonym dla przedszkoli. Opublikował go w pełnej krasie lokalny tabloid Blick – zawiera między innymi dwa pluszaki: penisa w stanie wzwodu i rozchyloną waginę. Zabawki w sam raz do zabawy w kąciku przedszkolnym!
http://www.blick.ch/news/schweiz/verdirbt-dieser-sex-koffer-unsere-kinder-id76220.html
Wydaje się, że w następnej wersji władze kantonalne okroiły kuferek z pluszaków. Na stronie komitetu rodziców nie ma ich już na zdjęciach.
http://www.elternkomitee.ch/
List do Ministerstwa Edukacji Narodowej
 
4. Wydrukuj i wyślij pismo do p.Szumilas.
Krystyna Szumilas
Minister Edukacji Narodowej

Aleja Szucha 25
00-950 Warszawa

dotyczy:
Przeglądu treści szkolnych podręczników do biologii, WOS i WDŻR pod kątem przedstawienia w nich problematyki LGBTQ (Lesbijki, Geje, Osoby Biseksualne, Osoby Transpłciowe oraz Osoby Queer) i treści homofobicznych pt. „Szkoła milczenia”.
Szanowna Pani Minister
Autorzy „Przeglądu…” żądając wycofania podręcznika do wychowania do życia w rodzinie „Wędrując ku dorosłości” i wprowadzenia obowiązkowej edukacji seksualnej w nauczaniu szkolnym, łamią konstytucyjne prawo rodziców do wychowania swoich dzieci.
Jako rodzice mamy nadzieję, że Ministerstwo Edukacji Narodowej nie podda się ideologicznym naciskom Stowarzyszenia Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksualnych, Osób Transpłciowych oraz Osób Queer „Pracownia Różnorodności”, ponieważ to my rodzice jako pierwsi będziemy ponosić konsekwencje nieuporządkowanej aktywności seksualnej, która jest wpisana w program permisywnej edukacji seksualnej. O taki typ edukacji wnioskują autorzy sprawozdania pt. „Szkoła Milczenia” (www.spr.org.pl).
Protestuj jesteś nauczycielem lub wychowawcą!
Pismo do p. Szumilas wersja dla_nauczycieli.
Lub wklej i wyślij maila na informacja@men.gov.pl
 
Prosimy kopie pism wysłanych do ministerstwa przesyłać na adres:
fronda@fronda.gliwice.pl